Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Je vám třiadvacet let. S kamarádkou a kamarádem jdete po vydařené párty domů. Tam si vezmete nůž a zničehonic se ubodáte. Tak podle kriminalistů zemřela Aneta R. Její okolí tomuto příběhu nevěří. Vypravili jsme se na místo, kde se tragédie stala.
Mám zničený život, tvrdí Brňan, který prý přepadl dvě mladé ženy


Televizi No va se ozval hledaný muž, který měl několik dnů děsit ženy v celém Brně. Podle policie je podezřelý ze dvou neuspěšných pokusů o znásilnění. V jednom případě přepadenou ženu údajně poranil nožem. Muž ale tvrdí, že nikoho znásilnit nechtěl a jde o nedorozumění.
Čas na štrúdl? Česká jablka rekordně zlevňují!


tn.cz Ceny jablek od českých pěstitelů se zejména kvůli embargu na dovoz do Ruska a vyšší úrodě v Evropě meziročně propadly o 20 až 30 procent.
Topná sezóna je tu! Můžete ušetřit až 10 tisíc! Jak topit nejlevněji?


tn.cz Už teď je třeba myslet na zimu! Topná sezóna prakticky začala. Jak draze vyjde vytápění vašeho obydlí? Podívejte se na náš přehled!
Na Liberecku našli záhadnou houbu! Vypadá jako chobotnice


tn.cz Vypadá jako chobotnice, ale není to chobotnice. Je to houba a navíc vzácná - Květnatec archerův - právě dnes ho ke svému překvapení našla na zahradě Marcela Havlíčková z Královky na Liberecku.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP