Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

Houslistka se před koncertem rozhodla, že svou hrou potěší dvě slonice Kelly a Violu. Hudbymilovní chobotnatci se okamžitě začali houpat do rytmu.
Šokující souvislost mezi popravou novináře a únosem Hany a Tonči


tn.cz Co má společného poprava amerického novináře Jamese Foleyho a zmizení Antonie Chrástecké a Hany Humpálové v Pákistánu? Je to jméno Áfíy Siddíkíové.
Rodiče zavřeli syna (4) do ledničky a nechali ho tam ZMRZNOUT!


tn.cz Neuvěřitelně krutou smrtí nechali rodiče zemřít čtyřletého chlapečka. V opilosti ho nacpali do ledničky a nechali ho zmrznout na kost.
Odveta za západní sankce? Rusové ruší pobočky McDonald's


tn.cz Ruský soud dnes rozhodl, že jedna z restaurací amerického řetězce s rychlým občerstvením McDonald's v Moskvě porušila hygienické předpisy, nařídil ji proto na 90 dní uzavřít. Uvedla to tisková agentura RIA. Jde o restauraci, která se nachází blízko Kremlu.
Tragická nehoda na Táborsku! Řidič zemřel po převozu do nemocnice


tn.cz Tragicky skončila v úterý večer nehoda dvou osobních vozů poblíž Kladrub na Táborsku. Pro jednoho z řidičů na místo přiletěl vrtulník, ani to mu již ale život nezachránilo a po převozu do nemocnice zemřel.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP