Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Volby do Sněmovny by nyní vyhrálo se ziskem 29,5 procenta hlasů hnutí ANO před druhou ČSSD. Třetí by s větším odstupem skončili komunisté. Vyplývá to z prosincového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
Hrozný omyl: Jaroslav byl 16 měsíců v base, vraždil někdo jiný!


tn.cz Šestnáct měsíců strávil ve vyšetřovací vazbě. Neprávem! Ačkoliv byl dokonce souzen kvůli vraždě, teď se přišlo na to, že je nevinný! Jaroslav Š. totiž měl podle obžaloby zavraždit otce své expartnerky. Jenže k tomu se teď přiznal nikdo jiný.
PUTIN: Ekonomika se zotaví do dvou let, převratu se nebojím


tn.cz Ruský prezident Vladimír Putin na výroční tiskové konferenci slíbil zlepšení ekonomiky. Ta by se podle něj měla zotavit do dvou let! K pádu rublu řekl, že za tím stojí vnější příčiny. O situaci na Ukrajině mluvil v duchu státní propagandy. Převratu se prezident nebojí. Trhy na Putinův projev reagovaly dalším poklesem rublu.
Do ulic s vyhrnutými nohavicemi! Lidé si připomínají Havla


tn.cz Tři roky uplynuly od chvíle, kdy na Hrádečku zemřel prezident Václav Havel. Dnes ho připomene řada akcí, tou nejlidovější je ale tradiční vyhrnování nohavic. Připomíná Havlovo památné vystoupení s krátkými kalhotami na vojenské přehlídce.
Komedie o KLDR se nedočká premiéry! Američané se bojí útoku


tn.cz Premiéra americké filmové komedie o diktátorovi z KLDR se odkládá. Distributorům a provozovatelům kin totiž hrozí severokorejští hackeři teroristickými útoky. Jde o stejnou skupinu, která před časem napadla servery filmové společnosti.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP