Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Náčelník českého generálního štábu Petr Pavel se stane novým předsedou Vojenského výboru NATO.
Za natočení klipu si vysloužili rány bičem a vězení!


Jedna z nej úspěšnějších popových skladeb současnosti nadělala partě fanoušků problémy. V chládku sedí nejen tanečníci, ale i režisér videa, ten navíc dostal několik ran bičem.
Na dálnici D8 shořel kamion se svíčkami, auta stála v kolonách


tn.cz Dálnici D8 ve směru na Prahu uzavřel dnes ráno na 14. kilometru poblíž Veltrus požár kamionu, který převážel svíčky. Nikdo nebyl zraněn, ale tvořily se dlouhé kolony.
Ruská armáda poprvé odpálila dvě nebezpečné rakety!


tn.cz Ruská armáda v sobotu oznámila, že poprvé na ruském Dálném východu vyzkoušela během nynějších manévrů u břehů Tichého oceánu i dvě taktické rakety, které prý jsou schopny zasáhnout cíl vzdálený stovky kilometrů s přesností na 30 centimetrů.
Krásnou Sofii (17) zohavil bývalý přítel, napadl ji nožem


tn.cz K sedmnáctileté dívce se vloupal její bývalý přítel, který ji brutálně napadl nožem. Teď je obviněn z pokusu o vraždu.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP