Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Meteorologové vydali výstrahu před povodněmi. Na jihu Čech podle nich hrozí extrémní stupeň nebezpečí. Řeka Blanice už je na třetíím stupni. V platnosti je také výstraha před silnými bouřkami.
Nehodu u Pardubic nepřežila matka, dítě odvezli do nemocnice


tn.cz Po tragické nehodě s nákladním autem dnes zemřela žena malého dítěte, které muselo být po nehodě převezeno letecky do nemocnice. Osobní auto se srazilo s nákladním v OStřešanech u Pardubic.
Tři lidé u Pelhřimova zemřeli po srážce s kamionem


tn.cz Bez nadsázky děsivý konec potkal tři pasažéry v osobním autě nedaleko Pelhřimova. Jejich vůz se u obce Kámen srazil s náklaďákem.
Chystáte se do Chorvatska? Řádilo tam tohle TORNÁDO! VIDEO


Nezvykle de štivé počasí neřádí v posledních dnech jen u nás, sužuje i další země Evropy včetně oblíbené turistické destinace Chorvatska. Tam teď natočili obrovské tornádo.
Smrt na cestách: Cyklistu zabil opilý šofér, smrťák na D1


tn.cz Sedmapadesátiletý cyklista zemřel ve středu večer v obci Spy u Nového Města nad Metují na Náchodsku po střetu s osobním automobilem. Devětadvacetiletý řidič vozu z místa nehody ujel, později se policistům přihlásil a ti zjistili, že před jízdou pil alkohol.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP