Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

Spousta lid í se děsí pavouků jako čert kříže. Na mdloby přitom většinou stačí jediný osminohý tvoreček. A co teprve, když se vám do domu nastěhuje samička a na zádech si táhne armádu dětiček?
Svrženého Janukovyče jsme zachránili my, přiznal konečně Putin


tn.cz Rusko dnes ústy prezidenta Vladimira Putina poprvé přiznalo, že po únorovém převratu na Ukrajině eskortovalo svrženého prezidenta Viktora Janukovyče do ruského exilu.
Muž zapálil chalupu. Když mu žena nabídla pomoc, oslepil ji!


tn.cz Během týdne brutálně napadl dvě ženy, teprve teď skončil ve vazbě. Čtyřiatřicetiletého zdrogovaného muže poslal soud do vazby. V úterý totiž naprosto bezdůvodně napadl ženu, která mu chtěla pomoct uhasit požár jeho pronajaté chatky!
Prázdná tatra se rozjela a smetla osobák s malým hochem!


tn.cz K děsivě vyhlížející dopravní nehodě vyjížděli v pátek ráno policisté i záchranáří z Děčínska. Odstavený nákladní automobil značky Tatra totiž v obci Chřibská smetl osobák.
Dnes je DEN JABLKA! Božského ovoce na krásu, sex i zdraví


tn.cz Jablko není jen tak nějaké obyčejné ovoce! Možná i proto má svůj vlastní den, a to právě dnes - 21. října. Podle nové studie jablko a půl denně snižuje až o 40 procent riziko, že dostanete infarkt. A umí toho daleko víc!  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP