Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Největší tuzemské e-shopy se dnes připojí k americké tradici a nabídnou na Černý pátek řadu slevových akcí. Nákupní svátek Black Friday je v USA synonymem rekordních slev a startem vánoční nákupní horečky. Do akce se zapojí například internetové obchody Alza.cz, Kasa.cz či Mall.cz. Slevy dosáhnou desítek procent.
Ženě (100 let) splnili největší sen, prošla se poprvé po pláži


Žena se na pláž prý nikdy nedostala, protože měla vždy spoustu práce a nikdy neměla na dovolenou čas.
Putinův tygr masakruje v Číně stáda koz a vybírá kurníky


Jeden z tro jice vzácných tygrů amurských, které v květnu ruský prezident Vladimir Putin vypustil na Dálném východě do volné přírody, v sousední Číně pravděpodobně zabíjí kozy.
Tři lidé se v Holešovicích otrávili oxidem uhelnatým! Jeden zemřel


tn.cz V pražských Holešovicích se dnes vpodvečer tři lidé otrávili zřejmě oxidem uhelnatým z karmy, muž zemřel, dvě ženy odvezla sanitka do nemocnice. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
ROZHOVOR: Tomio Okamura o Zemanovi, marihuaně a svém platu


tn.cz TN.cz přináší jako jediný zpravodajský web v Česku debatu se zajímavými osobnostmi v přímém přenosu. Prvním hostem pořadu Vaše téma byl předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP