Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Česko v posledních týdnech a měsících řeší odebrání dětí české matce Evě Michalákové. V Norsku je to bohužel běžná praxe. Úřad na ochranu dítěte Barnevernet má nad dětmi na norském území prakticky neomezená práva a může s nimi nakládat, jak se úředníkům zlíbí. Nepodléhá soudům ani vládě. A s tímto úřadem teď bojuje paní Eva Michaláková o své dva syny.
Průlomový objev českých vědců pomůže v léčbě rakoviny!


tn.cz Česká věda zaznamenala významný úspěch ve zkoumání a léčbě rakoviny. Tým profesora Jiřího Neužila zjistil, že nádorové buňky jsou mnohem odolnější, než se myslelo.
Vláda vybrala "superúředníka", bude jím Josef Postránecký


tn.cz Náměstkem ministra vnitra pro státní správu, tedy takzvaným "superúředníkem" se stane Josef Postránecký, který nyní působí na ministerstvu vnitra. Podle informací ČTK o tom rozhodla vláda.
Šok v nemocnici: Záhadná otrava tří novorozenců v Hradci Králové!


tn.cz Lékaři z Fakultní nemocnice v Hradci Králové upozornili na chybu, kvůli níž došlo v září loňského roku k otravě tří novorozenců. Pravděpodobně pochybila lékárnice.
Syn zastřelil mámu, za mřížemi stráví třicet let! Nevraždil prvně


tn.cz Za vraždu osmdesátileté ženy ze Štarnova na Olomoucku potrestal dnes olomoucký krajský soud jejího syna Leopolda Ťuku výjimečným trestem 30 let vězení.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP