Nejrychlejší a nejkvalitnější zprávy na internetu od televize Nova. Nejnovější zprávy ze všech oblastí.

   
cz NovaTV-tn.cz

Zprávy TV nova

Televizní noviny patří k nejsledovanějším pořadům TV Nova. Každý den je shlédne kolem 2 milionu diváků. Pokud zmeškáte televizní noviny na Nově, můžete si starší zprávy prohlédnout také na portálu TN.CZ Vybíráme zde pro Vás nejnovější a nejzajímavější články z webu TN.CZ!

tn.cz Po teprve šestiletém chlapci pátrají čeští policisté. Hledaný Tomáš Bednárz je sice ze Slovenska, ale naposledy byl spatřen v úterý večer na dětském hřišti v Aši.
Začala 3. světová válka? Svět se rozkládá podle staré předpovědi


tn.cz Ukrajina versus Rusko. Izrael versus Palestina. Občanská válka v Sýrii, nepokoje v Iráku, Pákistánu, Africe... Svět stojí na prahu třetí světové války. Přesně tak, jak předpověděl americký spisovatel Samuel Huntigton.
Sestřelili boeing MH17 opilí vojáci? Prý to zachytily satelity


tn.cz Stále není jasné, kdo a proč sestřelil malajsijský boeing nad Ukrajinou. Teď se po sociálních sítích šíří bombastické odhalení amerického novináře informovaného svým zdrojem v CIA, že malajsijský boeing MH17 sestřelili opilí vojáci kyjevské vlády! Jenže vše napsal trochu jinak, než je prezentováno.
Řidič v Krnově srazil dvě děti na kolech! Jedno zemřelo na místě


tn.cz Tragická nehoda se dnes stala na Bruntálsku! Osobní automobil v Krnově srazil dvě děti na kolech. Jedno z nich zemřelo!
Dívka (14) a její přítel (22) se kvůli těhotenství oběsili na stromě!


tn.cz Čtrnáctiletá Irina Korovinová z Ruska a její dvaadvacetiletý přítel Anatoly Maslov byli nalezeni v lese oběšeni na jednom stromě. Dívka se v den jejich smrti svěřila matce, že je těhotná.  Copyright © 2010 NovaTV-TN.CZ. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno společností AceWeb.cz.
Nova TV Masáže IKEA katalog facebook Nike boty tn.cz EMO fmgroup Windows 7 půjčky ihned EMO Chat Gelové nehty MTV nova.cz Hromadné slevy Onlinovky Windows XP Parfémy FM GROUP